Zavedamo se, da je gibanje izredno pomembno za zdravje otrok, z gibanjem se razvijajo gibalno in socialno ter tako pridobivajo na samozavesti. V januarju in februarju smo organizirali srečanja s starši in otroki v telovadnici šole. Srečanja je izvajala vzgojiteljica Mateja Fras. Potrebna je bila le športna oprema (primerna oblačila in obutev, napitek), kar je za izvajanje gibalnih nalog, skrbi za zdravje in varnosti izrednega pomena. Pri vadbah so bile staršem in otrokom ponujene različne športne  igre in športni rekviziti (žoge, obroči, gred, klop, skrinja, blazine, kolebnice, stožci…) Vsem, ki ste se jih udeleževali čestitke, da ste z otroki preživeli prijetne popoldneve, ostalim pa vzpodbuda za naslednje leto. Pridružite se, saj so takšna športna srečanja vedno prijetna in nepozabna.

Dostopnost