Glede na epidemiološke razmere v državi smo veseli, da po več kot dveh mesecih (odkar smo zakorakali v novo šolsko leto), še nismo imeli niti enega oddelka v karanteni. K temu je pripomoglo odgovorno ravnanje vseh zaposlenih, ki upoštevajo Odloke vlade RS in navodila NIJZ.
Vsekakor ste doprinos k temu tudi starši, ki odgovorno skrbite za zdravje vseh otrok v vrtcu in vseh zaposlenih ter upoštevate predpisana navodila in priporočila.
Po novem odloku, ki je pričel veljati danes vas obveščam, da je obvezna uporaba kirurške zaščitne maske ali maske tipa FFP2 v vseh zaprtih javnih krajih oz.prostorih v vrtcu.
Zadrževanje v prostorih vrtca (garderobi) naj bo kratkotrajno.
Po priporočilih se v vrtcu (do nadaljnjega) ne bodo izvajala nobena organizirana srečanja, sestanki govorilne ure. V kolikor imate kakšna vprašanja, se z vzgojiteljico lahko dogovorite po mailu ali po telefonu.
Upoštevajmo ukrepe in spoštujmo lastno zdravje in zdravje drugega, le tako nam bo skupaj uspelo!