Obiskala sta nas policista iz Policijske postaje vodnikov službenih psov Murska Sobota in policistka Lidija iz Policijske postaje Ljutomer. Spoznali smo veliko zanimivega o delu policistov, o njihovih pripomočkih, ki jih uporabljajo pri delu, o njihovih nalogah za skrb ljudi, ter o opremi njihovih vozil. Najbolj zanimivi so bili vsekakor psi, ki pomagajo policistom pri delu. Otroci so bili navdušeni nad psičkama, pogumni so ju lahko pobožali, se z njima fotografirali.  Od prijaznih policistov so izvedeli veliko zanimivih, poučnih nasvetov in pojasnil,odgovorili pa so jim tudi na zastavljena vprašanja. Otroci starejše skupine so z policistko opravili še krajši sprehod.  Želimo si, da bi nas policisti še kdaj obiskali, saj nas je njihov obisk navdušil.

Povezava do fotogalerije -> TUKAJ!