Šolsko leto, v katerega vstopamo, pred nas postavlja nove izzive, nove podvige, nove dogodivščine, predvsem pa med vrstniško otroško igro, smeh, uspeh.

V skrbi za svoje in zdravje naših otrok, bližnjih in vseh zaposlenih ostaja osnovno vodilo, da v prostore vrtca lahko vstopajo le zdravi odrasli in otroci.

Vsi odrasli obiskovalci vrtca morajo obvezno nositi zaščitno masko, ob vstopu si obvezno razkužite roke in ohranjajte varnostno razdaljo – v vrtcu je še vedno potrebno upoštevati vsa navodila in ukrepe za preprečevanje širjenja COVID-19.

Strokovne delavke smo s svojo strokovnostjo, znanjem, razumevanjem in empatijo pripravljene na nekoliko drugačno vrtčevsko leto. Zagotovo bo to velik izziv in ne bo nam dolgčas.

Z medsebojnim sodelovanjem in razumevanjem bomo lažje premagovali vse nepričakovane izzive in našim malčkom zagotovili varno, igrivo in prijetno okolje.

Z nasmehom in pogumno vstopimo v novo šolsko leto !

Kolektiv vrtca Veržej