“Mihecfest” se je odvijal v nedeljo, 24. septembra 2023 v okviru 10. MIHOLOVEGA SEJMA v Veržeju, ki je potekal ob praznovanju farnega zavetnika sv. Mihaela. Mihec fest je  namenjen predstavitvi kakovostnih otroških folklornih skupin iz Pomurja in širše okolice.

Na prireditvi je sodelovalo 5 otroških folklornih/vokalnih  skupin;  Mali Leščečki,  FS Vrtca Stročja vas,  OŠ Razkrižje, ki se je predstavila z dvema spletoma in  FS Vrtca Veržej, ki se je predstavila s spletom «Kej ti je naš mali mujcek«.

Za nekatere izmed naših otrok je bil to prvi folklorni nastop pred veliko množico ljudi, kljub temu so samozavestno in pogumno stopili na oder, kjer so zapeli, zaplesali in odigrali vse plese in pesmi zelo lepo in pri tem uživali.

Čestitke vsem še enkrat na čudovit nastop.

Zapisala: Alenka Belec

Dostopnost