Osrednja tema letošnjega Tedna otroka, ki bo potekal od 4. do 10. oktobra, je “Razigran uživaj dan!”. Kot protiutež epidemiji, šolanju od doma in posledicam, ki iz tega izhajajo, želimo poudariti pomen igre in igranja. Igra in igranje prinašata veselje in sproščenost, burita našo domišljijo, nas povezujeta, navdihujeta. Tudi odrasli ne bi smeli pozabiti na igrivost, saj je to eden najmočnejših osebnih virov moči, ki nam lahko izjemno pomaga v času strahu in pritiskov. Kot vsako leto tudi za letošnji Teden otroka načrtujemo zanimive aktivnosti : v ponedeljek so vzgoiteljice otrokom zaigrale lutkovno predstavo “Spet je k nam jesen prišla”. V torek smo opravili različne gibalne igre in odtekli “veveričkin tek”. vsi sodelujoči so si prislužili medalje.

Otroci rdeče igralnice so pred tem opravili poligon še na vrtčevskem igrišču. Posnetek si lahko ogledate na naslednji povezavi:

https://filesender.arnes.si/?s=download&token=9f09cfef-9776-436d-ba79-bf9065a930d9

 

Dostopnost