Spoštovani starši!

Vabimo vas na skupno predavanje za starše, v četrtek, 27. oktobra 2022, ob 16. 30 uri, v jedilnici osnovne šole.

Dnevni red:

1. Uvodni pozdrav – ravnateljica Marija Ferenc, prof.
  2. Predavanje dr. Nina Ana Jager

Predavateljica se na prijazen način dotakne občutljivih, a izjemno pomembnih dejstev za zagotavljanje varnosti in zdravja otrok v vrtcu, vse z namenom ozaveščanja in preventivnega delovanja. Ni res, da odgovornost za varnost in zdravje otrok nosi zgolj vrtec, zanjo so prav tako odgovorni starši.

Nekaj vsebin:

• opredelitev »koristi otroka« z vidika njegove varnosti in zdravja,
  • bolan otrok; ko starši pripeljejo bolnega otroka v vrtec, dolgotrajno bolni,
  • igrače, ki jih otroci nosijo v vrtec, nošenje nakita, lasnih sponk, …
  • uporaba mobitelov – z vidika varnosti otrok,
  • pravne pasti socialnih omrežij; starši fotografijo otrok objavijo na socialnih omrežjih, ipd.

V upanju, da se zanimivega predavanja udeležite, vas lepo pozdravljam.                   Gabrijela Kuhar, pomočnica ravnateljice