Vrtec Veržej - Za starše - Vpis otrok v vrtec

Vpis otrok v vrtec

Vsako šolsko leto, ki se začne s 1. septembrom. Vpis v vrtec bo prvi petek v  mesecu aprilu. Na podlagi tega evidenčnega vpisa načrtujemo oddelke in potrebno število zaposlenih. Starši lahko vpišete otroka med letom na prosta mesta v posameznih oddelkih.

Starši ob vpisu izpolnijo VPISNI LIST, ki ga dobijo v vrtcu ali na naši spletni strani.

Do vstopa otroka v vrtec starši oddate vzgojiteljici zdravniško potrdilo za otroka, ki ga izda njegov pediater.

Ob sprejemu otroka v vrtec, starši dobite v podpis pogodbo o vključitvi otroka v vrtec, katero podpisano vrnete z datumom določenim v pogodbi. Če po tem datumu ne boste otroka vključili v vrtec, se smatra, da odstopate od pogodbe.

Otroka vpisujete in izpisujete pri vodji vrtca.

Vlogo za znižano plačilo vrtca najdete na  spletni strani vrtca ali  na strani Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, ter jo oddate Centru za socialno delo Ljutomer.

V uvajalnem obdobju  se bodo starši in otroci – novinci  seznanili z različnimi  dejavnostmi , ki potekajo v vrtcu tekom dneva, spoznavali  bodo vrtec, otroško igrišče, igralnice s spremljajočimi prostori, igrače, otroke in strokovno osebje.

VPISNI LIST

Prenesi vpisni list: PRENESI: VPISNI LIST 2017/18