Sodelovanje

Sodelovanje s starši je nujen pogoj za povezavo družine z vrtcem – v korist otroka.
Skupaj z vami si želimo, da se bo otrok pri nas počutil dobro, da bi vrtec sprejel in da bi rad prihajal k nam. Z vami želimo vzpostaviti sodelovanje, ki bo temeljilo na zaupanju.
Naše sodelovanje se bo izvajalo preko roditeljskih sestankov (skupnih in oddelčnih), preko govorilnih ur in preko organiziranih skupnih popoldanskih druženjih.

Hitri kontakt

Vaš e-naslov (obvezno)

Vaše sporočilo oz. vprašanje

Zaradi preprečevanja zlorab, prosim prepiši captcha v spodnji okvir: