Vrtec Veržej - Utrinki - Trenutna novica

Vloge za znižano plačilo vrtca za leto 2013

Obveščamo vse starše, ki imajo svoje otroke vključene v javni vrtec, zasebni vrtec s koncesjio ter zasebni vrtec, ki se financira iz občinskega proračuna, da v centru za socialno delo pravočasno vložijo vloge za znižano plačilo vrtca za leto 2013.

Staršem pripada pravica do znižanega plačila vrtca od prvega dne naslednjega meseca po vložitvi vloge, podeli pa se za obdobje enega leta, vendar najdlje do konca leta 2012. Zato vas posebej obveščamo, da je vloge za znižano plačilo vrtca za leto 2013 mogoče oddati po 1. decembru 2012. Vloge so dostopne na spletni strani MDDSZ (www.mddsz.gov.si) in na spletni strani Vrtca Veržej (PRENOS TUKAJ). Vloge lahko oddate osebno, po pošti ali v elektronski obliki.
Staršem, ki ne uveljavljajo plačila vrtca (in so zavezanci za dohodnino v Republiki Sloveniji), vrtec izstavi račun v višini najvišjega dohodkovnega razreda po lestvici. starši, ki niso zavezanci za dohodnino v Republiki Sloveniji, plačujejo polno ceno programa, v katerega je otrok vključen.

PRENESI: Vloga za znižano plačilo vrtca za leto 2013

Objavljeno: 26. november 2012, od: Sašo Hladen

Hitri kontakt

Vaš e-naslov (obvezno)

Vaše sporočilo oz. vprašanje

Zaradi preprečevanja zlorab, prosim prepiši captcha v spodnji okvir:

Sašo Hladen in Kristjan Gomboc (vizualizacija.net).